SUPLIMENTE LA DIPLOMĂ - FEBRUARIE 2021

Absolvenții Facultății de Litere, care au promovat examenele de LICENȚĂ și DISERTAȚIE în sesiunea FEBRUARIE 2021, sunt așteptați la Decanatul facultății (sala TP1, corpul T), începând cu data de 21.02.2022, de luni până vineri, între orele 12-15, pentru a-și ridica SUPLIMENTUL LA DIPLOMĂ.

Notă: Pentru a ridica DIPLOMA DE LICENȚĂ/ MASTER, este necesar să vă programați la Birou Acte Studii, la Rectorat, sunând la tel. 0268413000, int. 118. De asemenea, este necesar să mergeți la data programării la Birou Acte Studii cu 2 fotografii color, recente, dimensiunea ¾, pe hârtie fotografică mată (realizate într-un studio foto în regim normal, nu la minut) pentru a fi aplicate pe DIPLOMA DE LICENȚĂ. Pe Diploma de Master nu se aplică fotografie.